Rury LPG

Rury Thermoflex LPGRury Thermoflex LPG, zaprojektowane i produkowane przez amerykańską firmą PolyFlow Inc., przeznaczone są do przesyłu LPG na stacjach paliw. Rury w dwóch najpopularniejszych średnicach: DN20 i DN25, dostępne są również w większych rozmiarach. Wysoka giętkość rur Thermoflex oraz występowanie w długich zwojach pozwalają na znaczną redukcję kosztów oraz czasu instalacji. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych polimerów, rury cechuje wzmocniona odporność na korozję oraz przedłużony okres ich żywotności. Rury Thermoflex dostarczane są w długich zwojach, co pozwala na instalację bezpośrednio ze zwoju pomiędzy zbiornikiem a dystrybutorem, eliminując w ten sposób występowanie trudnodostępnych złączy.

Konstrukcja rur Thermoflex LPG:

  • Warstwa wewnętrzna: Nylon 6 (kompatybilny z LPG zarówno w stanie gazowym jak i ciekłym),
  • Warstwa środkowa: oplot aramidowy (Kevlar) składający się z włókien krzyżowych i wzdłużnych (włókna krzyżowe oplatają włókna wzdłużne)
  • Warstwa zewnętrzna: Polipropylen
  • Wysoka gładkość warstwy wewnętrznej minimalizuje opory przepływu
  • Właściwa konfiguracja włókien krzyżowych i wzdłużnych oplotu oraz ich odpowiednia gęstość skutecznie ogranicza wydłużenia rur, nawet przy wysokich ciśnieniach roboczych.
  • Powłoka zewnętrzna odpowiada wymogom bezpieczeństwa i jednocześnie chroni oplot wzmacniający

Pliki do pobrania
Certyfikaty do pobrania
Na tej witrynie używane są pliki cookie potrzebne do działania statystyk i/lub świadczenia usług. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookie są zapisywane na dysku Twojego komputera. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki.