Studnie PE Nazbiornikowe

Przy studniach nazbiornikowych PE Zgrzewnych komin zgrzewany jest do bazy, uszczelniając układ w 100%. Szybka instalacja bez łączenia mechanicznego.

  • Dostępny system do przetestowania szczelności studni. Ścisła kontrola punktów krytycznych zapewnia instalację odporną na wycieki.
  • Komora nazbiornikowa pozostaje sucha i jest chroniona nawet w przypadku terenów o wysokim poziomie wód gruntowych.
  • Rozwiązanie kompatybilne ze wszystkimi uszczelnieniami zgrzewalnymi UPP. W pełni zgrzewany system UPP, eliminujący połączenia mechaniczne oraz wycieki.
  • Dwuczęściowa konstrukcja pozwala na łatwy dostęp w trakcie instalacji, a rozwiązanie kompatkowe jest ekonomiczne jeśli chodzi o transport.

Studnie PE Poddystrybutorowe

Nasze studzienki poddystrybutorowe z opatentowanymi uszczelnieniami oraz systemem orurowania zapewnią ci to czego potrzebujesz: lata niezkłóconej pracy urządzeń bez konieczności serwisu. Wszystkie studzienki UPP produkowane są z czystego polietylenu z ramą ze stali pomalowanej oraz ocynkowanych belek montażowych i są kompatybilne z systemem uszczelnień zgrzewalnych UPP.

 
Na tej witrynie używane są pliki cookie potrzebne do działania statystyk i/lub świadczenia usług. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookie są zapisywane na dysku Twojego komputera. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki.