PSS - Stacje Benzynowe Service

Firma PSS - Stacje Benzynowe Service powstała w 2001 roku. Na początku siedziba spółki mieściła się w Wolsztynie, jednak w związku ze zmianami organizacyjnymi w roku 2006, została przeniesiona do Gdańska. W roku 2016 kolejne przenosiny, tym razem do własnego obiektu w Straszynie, gdzie wraz z całym zapleczem magazynowym znajduje się do chwili obecnej.

PSS ma profil handlowy i specjalizuje się w sprzedaży szeroko pojętych systemów technologicznych do transportu węglowodorów oraz innych cieczy.

Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz maksymalną elastyczność przy ich zakupie: konkurencyjne ceny, terminową dostawę materiałów, szkolenia i wyposażenie dla ekip montażowych, szkolenia dla projektantów instalacji, a także niezbędny nadzór na placach budów. Nasi doświadczeni specjaliści służą pomocą przy rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów związanych z instalacjami technologicznymi. Efektem tych działań jest rozwój firmy i systematyczny wzrost sprzedaży. Możemy się tutaj poszczycić dostawami na stacje paliw dla takich koncernów jak: Shell, Statoil, Neste, Lukoil, BP, Lotos, ST1, PKN Orlen oraz Wojska Polskiego, kilku sieci supermarketów a także szerokiego grona klientów indywidualnych.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów, partnerskiej współpracy i wzajemnej wymianie doświadczeń.
Na tej witrynie używane są pliki cookie potrzebne do działania statystyk i/lub świadczenia usług. Korzystanie z witryny oznacza, że pliki cookie są zapisywane na dysku Twojego komputera. Można to zmienić w ustawieniach przeglądarki.